KARIÉRA
PRIDAJTE SA K NÁM
Zázemie stabilnej a rastúcej firmy
Príjemné prostredie a skvelí kolegovia
Zamestnanecké podujatia
Vzdelávanie

O nás

Sme technologická spoločnosť, ktorá sa prostredníctvom využitia najmodernejších informačných a komunikačných technológií zameriava na riadenie a podporu kľúčových procesov v rôznych oblastiach dopravy.

Od 1.januára 2010 prevádzkuje SkyToll jeden z najmodernejších elektronických mýtnych systémov na svete na území Slovenskej republiky. Od decembra 2015 je to aj vybudovanie a prevádzka systému elektronických diaľničných známok v Slovenskej republike.

Vyhlásenie o spracúvaní osobných údajovChceli by ste u nás pracovať ale nenašli ste vhodnú pracovnú pozíciu? Pošlite nám svoj životopis. Všetky životopisy zaraďujeme do našej databázy a v prípade otvorenia vhodnej pracovnej pozície vás kontaktujeme.


Žiadosť o prijatie do zamestnania

Súhlas so spracúvaním osobných údajov

Ako prebieha výberový proces
Žiadosť
Ak Vás zaujala niektorá pracovná pozícia, pošlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie.
Komu sa ozveme
Ak váš profil vyhovuje požiadavkám na voľnú pracovnú pozíciu a spĺňate všetky nami zadané kritériá, určite sa s vami spojíme. Čakajte telefonát, v ktorom si dohodneme vhodný termín nášho osobného stretnutia.
Vidíme sa osobne
Radi Vás spoznáme osobne. Na stretnutí si bližšie prejdeme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, naše a Vaše predstavy o pracovnej pozícii a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.
Zmluva je na svete
Ak sme boli spokojní s Vami a Vy s nami, už nie je čo riešiť, dohodneme termín, kedy sa stanete súčasťou nášho tímu a následne podpíšeme zmluvu.

© 2024 Skytoll